Latvijā atklāta Eiropas vēlēšanu platforma šoreizesbalsošu.eu

Ar drošu un pozitīvu “Jā, šoreiz es balsošu!” Latvijā atklāta Eiropas vēlēšanu kustība šoreizesbalsošu.eu! Dziedātājs Ralfs Eilands, aktrise Ieva Florence, improvizators Valdis Sils, Eiropas Jauniešu parlamenta un Jauniešu Saeimas dalībniece un tiesību zinātņu studente Natālija Knipše, žurnālists Deivids Legzdiņš un daudzi citi jau tagad apņēmušies balsot Eiropas vēlēšanās un stāstīt par to citiem.

LATVIA1.jpg

Iedvesmojies!

Ralfs: “Es ar savu piemēru varu veicināt savus atbalstītājus doties balsot. Šoreiz balsošu par savu vietu Eiropā.”

Ieva: “Manuprāt, šādas iniciatīvas vairo mūsu sabiedrības attīstību un mūs saliedē, lai mēs kļūtu zinošāki un varošāki. Šoreiz es balsošu par plašāku studentu apmaiņu, kuras ietvaros gūt patiešām praktiskas un vērtīgas zināšanas.”

Valdis: “Mani vispārīgi interesē politiskie procesi un nepatīkami pārsteidza zemā aktivitāte iepriekšējās vēlēšanās. Es vēlos iesaistīties, lai uzlabotu situāciju nākamajās vēlēšanās. Šoreiz es balsošu par tīru vidi - tā man ir viena no svarīgākajam vērtībām, jo tas visvairāk ietekmē manu nākotni un ne tikai.”

Natālija: “Vēlētāju skaits turpina kristies un bez mūsu uzticības apliecinājuma, bez mūsu izvēles, jebkuras vēlētas institūcijas darbība ir apšaubāma. Es iesaistos apolitiski, lai ar savu platformu informētu visus, ko varu. Es šoreiz balsošu par liberālām vērtībām, sociāli atbildīgu un tādu Eiropu, kas attīstās, lai saglabātos.”

LATVIA2.jpg